Hurtownia okularów Brandex - co warto o nas wiedzieć?
Słyszeliście o hurtowni okularów Brandex? Sprawdźcie w naszym artykule czym się wyróżniamy, jak działamy i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę.
2019-07-31, 12:55

Okulary - nie tylko konieczność

Dla wielu kobiet, mężczyzna a także dzieci okulary to nie tylko przykra konieczność związana z wadą wzroku. Od lat okulary funkcjonują w świecie mody jako popularny dodatek, bez którego gwiazdy nie ruszają się z domu, nawet w pochmurne dni. Szczególnie jeśli weźmiemy pod lupę okulary przeciwsłoneczne okazuje się, iż każdy z nas zwykle posiada więcej niż jeden model tego dodatku. Hurtownia okularów Brandex mając na uwadze nie tylko funkcjonalność okularów ale także ich modowe znaczenie, produkuje swój asortyment ze szczególnym uwzględnieniem stylowego designu. 

Nowoczesna hurtownia okularów Brandex

Brandex to firma, która specjalizuje się w produkcji okularów do czytania a także sportowych oraz wspomnianych już okularów przeciwsłonecznych. Jesteśmy hurtownią okularów z wieloletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oraz polskim. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi, wśród nich są takie marki jak Tesco, Stokrotka, Poczta Polska czy Auchan. Profesjonalizm w owych współpracach przekłada się także na nasze doskonałe stosunki z mniejszymi przedsiębiorcami, którym poponujemy korzystne warunki płatności oraz szybkie terminy realizacji zamówień. 

KONTAKT / AUTOR
Brandex
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx